3 найкращих літніх коктейлю та рецепти

3 найкращих літніх коктейлю та рецепти
July 5, 2022 0 Comments

навколо коктейлю

Насправді було традиційно купувати хвости коктейлю , які не були чистокровними. Їх насправді називали коктейльними конями, а пізніше просто змішаними напоями. Завдяки розширенню, коктейлю слів був фактично поставлений на відразливу, погано виховану людину, збільшену над його терміналом, припускаючи середовище джентльмена, яким би не вистачало джентльменського відтворення. Важливим [у наведеній вище цитаті 1806] є фактично посилання на посипку як компонент. Лофтман підсумував, що коктейль насправді був відповідним алкоголем, хоч і розбавленим, аж ніяк не «чистокровним», а балом «збільшеним над власним терміном». Таким чином, надзвичайно придатна сленгова фраза, яка раніше використовувалася щодо нестандартних фіктивних джентльменів і коней.

саме тому це насправді найкращий напій для оживлення вашого літа

Ми хотіли б віддати честь Чесному Меєру, бармену в Ritz Paris, який у 1925 році, мабуть, запропонував першу мімозу. Ця страва просто може бути найпростішим коктейлем, який коли-небудь виготовлявся. том коллінз Том Коллінз, який поєднує в собі кислий коктейль разом із клубним безалкогольним напоєм, насправді є традиційним коктейлем, який настільки ж простий і смачний для роботи у вашому домі, як і для ваших улюблених юристів. Для дійсно традиційного варіанту виберіть джин Aged Tom design. палома У Мексиці палома настільки ж відома, як і традиційна маргарита, а разом із сумішшю текіли, лайма та грейпфрутового безалкогольного напою для втамування спраги вона пов’язана з тим, що в кінцевому підсумку вона стане улюбленим літом, оскільки Ну коктейлю .

мімоза

2 види в роду насправді заслуговують на особливу увагу. Одним із них є Mimosa pudica, яку зазвичай називають мімозою, яка згортає власні листки, якщо доторкнутися до неї або навіть нагрітися. Насправді він належить до південного штату Мейн, а також до південного Сполучених Штатів, однак насправді зазвичай культивується в інших місцях для власного інтересу, кожен як кімнатна рослина в теплих місцях, а також на відкритому повітрі в тропіках. Зовнішнє вирощування фактично призвело до вторгнення бур’янів у деяких місцях, особливо на Гаваях

компоненти

– 2,5 унції ігристого вина
– 2,5 унції апельсинового екстракту

напрямок

Інтегруйте еквівалентний компонент компонентів у флейту для ігристого вина.

том коллінз

Том Коллінз — це насправді коктейль Коллінз, створений із джину, екстракту лимона, газованої посипки та цукру. Цей напій, створений у 1876 році Джеррі Томасом, «батьком міксології Сполучених Штатів», увійшов у пам’ять про цей напій «джин, а також блискучий лимонад», який зазвичай пропонують у келиху Collins з льодом. «Суміш Collins» можна було придбати в магазині в попередньо змішаному вигляді, а також насолоджуватися окремо (наприклад, м’який напій) або навіть разом з джином.

компоненти

– 2 унції джину Aged Tom
– 1 унція екстракту лимона
-.5 унцій легкого сиропу
– Клубний безалкогольний напій на адресу ведучого

напрямок

Розмістіть усі компоненти в келиху разом з льодом, а також ретельно перемішайте до однорідності. Прикрасьте разом з лимоном вишню і шматок.

палома

Палома (іспанською – «голуб») насправді є коктейлем на основі текіли. Насправді цей напій зазвичай готується шляхом змішування текіли, екстракту лайма [1], а також безалкогольного напою зі смаком грейпфрута, як-от Fresca, Squirt або навіть Jarritos, а також пропонується на скелях разом із шматочком лайма. Включення натрію до краю скла також є вибором. Крім того, грейпфрутовий безалкогольний напій можна замінити разом із чистим білим або навіть червонуватим екстрактом грейпфрута (jugo de toronja), а також клубним безалкогольним напоєм (цукор необов’язково)

компоненти

– 2 унції текіли
-.5 унцій екстракту лайма
– Грейпфрутовий безалкогольний напій до ведучого

напрямок

Додайте текілу, а також лайм до келиха з соляною оправою, повного льоду. Лідирує разом з грейпфрутовим безалкогольним напоєм.