2 найреалістичніших аніме в світі

2 найреалістичніших аніме в світі
July 17, 2022 0 Comments

навколо аніме

Типова умовність стилю знаків аніме – це фактично надмірне підкреслення розміру очей. Комп’ютерна анімація персонажів разом із великими очима в аніме може бути віднесена до Осаму Тедзуки, на що насправді сильно вплинули такі дуже ранні персонажі комп’ютерної анімації, як Бетті Буп, яку насправді приваблювали разом із непропорційно великими очима.

Тедзука насправді є головним персонажем аніме та манги, чий відомий витончений дизайн, а також стилі знаків дозволили відобразити всю різноманітність індивідуальних почуттів повністю очима. Музикант включає регульоване затінення відтінків до очей, а також особливо до рогівки для забезпечення більшої глибини. Як правило, фактично використовується суміш тону освітлення, відтінку настрою, а також темного тону. Соціальний антрополог Метт Торн стверджує, що японські аніматори, а також цільові ринки не сприймають такі стилізовані очі як природні в основному міжнародні. Тим не менш, звичайно, не всі персонажі аніме мають великі очі. Наприклад, посади Хаяо Міядзакі насправді розуміються за те, що вони мають розумно пропорційні очі, на додаток до розумних відтінків волосся на їхній особистості.

саме тому це насправді одне з найрозумніших аніме на планеті

 

Серійні експерименти Лейн (1998)

Serial Experiments Lain (стилізований як серіал експериментів lain) — це фактично японська телевізійна колекція аніме, створена через Рютаро Накамуру, написана Чіакі Дж. Конакою, а також створена Ясуюкі Уедою. Комп’ютерний мультфільм через Triangular Personnel, а також початкові стилі знаків від Yoshitoshi ABe, збірка була фактично програмою для тринадцяти епізодів на TV Tokyo, які виходили з липня по вересень 1998 року. У колекції спостерігаються Лейн Івакура, жінка-підліток із сільської Японії, а також її зв’язок із Wired, всесвітньою системою взаємодії, такою ж як Інтернет.

Lain використовує як унікальні, так і авангардні зображення, а також перевіряє продумані теми, такі як правда, взаємодія та ідентифікація. Колекція поєднує в собі інноваційний вплив комп’ютерної системи, концепції змови та кіберпанку. Хто сумнівається у фільмі, як і послідовники, насправді аплодували Lain за його власну творчість, візуальні ефекти, середовище, стилі, а також його власне похмуре зображення земної кулі, повне страху, соціального відчуження, а також покладення на інноваційну думку про інформативність 21-го століття життя. У 1998 році він отримав нагороду за якість на фестивалі медіа-мистецтва Японії.

Еврика 7 (2005-2006)

Еврика 7, що в Японії розуміється як Псалми планет Еврика сім N (яп. 交響詩篇エウレカセブン, Хепберн: Kōkyōshihen Eureka Sebun, букв. «Симфонічні псалми Еврика 7»), насправді є японською колекцією аніме 2005 року, створеною компанією Bones. Колекцією фактично керував Томокі Кіода, разом із структурою колекції через Дай Сато, стилями знаків через Кенічі Йосіда, а також піснями через Наокі Сато. Еврика 7 розповідає про Рентона Терстона, а також про хуліганську команду Геккостейт, його зв’язок із загадковою мухою-мехою Евріка, а також таємницю кораліанців. Колекція з п’ятдесяти епізодів транслювалася в Японії на MBS між квітнем 2005 та квітнем 2006. Вона була фактично сертифікована Funimation у Північній Сполучених Штатах, Madman Home enjoyment в Австралії, а також Brand-brand у Новій Зеландії, а також через Anime Обмежено в Об’єднаній імперії для запуску англійських домашніх відеокліпів.

Ця колекція породила 6 коригувань манги, унікальне освітлення, 3 комп’ютерні ігри, а також повнометражний аніме-фільм, який був фактично запущений в Японії в квітні 2009 року. Серед манги, позначеної як Eureka 7: AO, яка фактично була серіалізована в Shōnen Ace між ними Січень 2012 року, а також жовтень 2013 року, були фактично додатково скориговані прямо до колекції аніме, яка транслювала двадцять чотири епізоди в Японії в період між квітнем і листопадом 2012 року. Еврика 7 фактично фактично пройшов через кіно, які сумніваються, а також зробив ряд відзнак на різних почесних виставках у Японії, найголовнішою з яких є Tokyo Worldwide Anime Reasonable 2006 року.