провели свій мерехтливий чудовий новий ваш у цих місцях

провели свій мерехтливий чудовий новий ваш у цих місцях
June 27, 2022 0 Comments

саме там, де вам потрібно провести новий рік

Деякі відомості можуть змінитися, проте з року в рік ці місця в усьому світі заслуговують на довіру, як правило, влаштовують фантастичний брендовий новорічний шиндіг. Переконайтеся, що вибираєте стратегію дуже рано для святкування головних свят, а також найкращих місць для перегляду феєрверків. У деяких місцях вхід платний, а в деяких випадках квитки пропонуються на місяці вперед. Тому дозвольте запустити процедуру запуску. Нижче наведено 5 фантастичних місцях, куди ви можете легко подорожувати на свято Нового року, яке ви завжди пам’ятаєте місцях:

1. Кейптаун

Спільнота Peninsula є одним з найбільш чудово розташованих міських районів в Африці, а також у всьому світі. Фірменний новорічний феєрверк робить його ще більш пишним. Якщо ви шукаєте місце, де можна смачно поїсти, а також побачити святкування, загляньте в MAReSOL, який зосереджений на португальській кухні. Якщо ви готові прийняти участь, Peninsula Factor Wineries є одним з численних місць, про які варто подумати. Покращуйте свою подорож, відвідавши популярні виноробні Південної Африки про Peninsula Community. (Таких як Сідней, Peninsula Community насправді просто переходить у літній час).

2. Великий Лондон

Majestic Greater london вздовж Темзи постійно пропонує дивовижний фон для фірмових новорічних феєрверків. Квитки пропонуються швидко для місцевості, де організують хостинг, однак у вас може бути можливість побачити феєрверки без вершин пагорбів, як-от Primrose Hillside, Parliament Hillside на Хемпстед-Хіт, резиденція Королівської Олександри в Грінвічі та Playground. Ще один фантастичний фактор – це круїзний лайнер на плавзасобі Clipper. Однак якщо «витиснення плавсредства» насправді є значно додатковим для вашого дизайну, Greater london Skybar – на 28-му та 29-му поверхах Millbank Loom – насправді проводить 12-годинне святкування разом із ігристим вином, ді-джеями, безмежні термінали проживання, а також 360-градусні пам’ятки горизонту Великого Лондона. Насправді квитки коштують 325 фунтів стерлінгів (426 доларів США) або навіть 650 фунтів стерлінгів (852 доларів) за VIP-експертизу, яка включає супровід молодих дзвіночків, відданий обідній стіл, безмежне пиво, а також червоне біле, келих червоного або білого вина, а також, з 4 ранку, ранковий обід із ігристого вина. Звичайним методом зустріти можливість нового року є фактично заспокоїтися серед найперших барів Лондона, як-от Aged Bell Tavern, де подають напої для дорослих, тому що 1670 рік. Хоча, безперечно, прихильники англійської знаті могли б побажати щоб зайти на веб-сайти в Інтернеті, як-от королівська резиденція Кенсінгтон, де насправді народилася королева Вікторія.

3. Ріо-де-Жанейро

Якщо ви хочете зустріти новий рік разом із близько 2 тисячами інших душ у затишному прибережному готелі, вирушайте в Ріо-де-Жанейро. Основна подія на узбережжі Копакабани зазвичай включає музичні феєрверки та дійства. Якщо ви бажаєте провести свято в традиційному дизайні Ріо, відвідайте Jobi Lawyers. Це соціальна організація в міській місцевості, яка фактично була доступна з 1950-х років. Шукаєте з висоти пташиного польоту? Поверніть у бік View Chinesa, невеликої пагоди Мандарина, розташованої внизу, з якої відкривається чудовий мальовничий краєвид.

4.  Нью-Йорк

Зона можливостей на Манхеттені. В Уніфікованих умовах це асоціюється разом із фірмовим Новим роком. Незважаючи на те, що ви, безумовно, не перебуваєте там особисто, є ймовірність, що ви бачили добре відому сферу, програвши по телевізору. (Сфера створила свій власний запуск у 1907 році, а також фактично знижувалася щороку з тих пір, окрім 2 років протягом битви за глобус II). Якщо вам не здається перешкоджати прямо в зоні можливостей разом з приблизно 1 тисячою інших людей, нижче насправді є кілька інших варіантів:

5. Лас-Вега

Лас-Вега насправді є блискучим освітленням цілий рік, проте він розгортається на повну ніч на Новий рік. Біт фактично закритий для автомобілів, а також пішоходи беруть під контроль для незабутнього святкування. О дванадцятій годині ночі різні гральні заклади влаштовують неперевершений шквал феєрверків з покрівельних систем своїх конструкцій. Ви можете легко побачити розкриття, що виходить з вершини Stratosphere Loom. Гостям сайту насправді рекомендують бронювати курортні місця дуже рано, оскільки витрати на відпустку в Лас-Везі пожежі. Їх також попереджають про те, щоб одягатися тепло – пустеля сильно прохолоджується ввечері, особливо взимку.